Chřiby Open 2016

Chřiby Open 2016 logo

Druhý ročník Chřiby Open, námi pořádaného turnaje kategorie 1.DGL a PDGA „C“ se vydařil hlavně díky dobrému počasí, které nás provázelo od pátku až do neděle. Mapa 2016 na web

Během tří kol bylo 38 z 240 odehraných kol se znaménkem mínus, což je 15,8%.
Průměrný par hřiště byl ohodnocen 928 body. Nejlepší rating kola zahrál Lukáš Filandr -12 za 1024 bodů. Chřibské hřiště Lukášovi jak se zdá sedí na míru. V letošním roce kazí jeho skórkartu jediné bogey a bohužel rovnou triple bogey.

CHO16 Lufi na web korkarta

Celkem se turnaje zúčastnilo 81 discgolfistů a discgolfistek. Ve všech kategoriích vyhrály všichni vítězové o parník. Ten největší parník vyházel Lukáš Filandr. Vyhrál před druhým Pavlem Brücklerem o 20 hodů a o 21 před třetím Kryšotfem Novákem. O trošku menší parník(12 hodů) vyhrál v masterech Daniel Večeř a Matěj Vojtík v juniorech. V ženách se nejvíce dařilo Evě Králové, která vyhrála o hodů 9. Kompletní výsledky na pdga nebo na discgolf.cz.

Během turnaje padlo 5x Eagle (z toho 2 Hole-in-one); 702x birdie; 1762 parů; 1010 bogey;420 double bogey; 131 triple bogey a 59 dalších horších výsledků. Nejlehčí jamkou s průměrem 2,64 byl tříparová jamka č.11. Nejméně birdie a to jediné padlo na jamce č.16 a na jamce č.5 padlo pouze birdie 5.
Nejvíce birdie padlo na 10. jamce a to celkem 135. Průměrné skóre kola bylo 73,37 cože je +8,37 nad par.

OBTÍŽNOST cho2016

Poděkování patří všem sponzorům turnaje. Jmenovitě firmám G3, Grunt Galatík, SiliconPapers.com a v neposlední řadě také prodiscgolf.cz a DiscGolfParku Česká republika.

Speciální dík spoterce Alence, mamince za ty skvělé buchty na pátečním meetingu. Přemkovi, Greplíkovi za pomoc se sklízením hřiště. Mirovi za pomoc se stavěním hřiště. Cry5hotovi za veškeré rady, pomoc a nápady. Jindrovi za fyzickou námahu a moderování hlavně vám všem, co jste se nebáli trochy adrenalinu při jamkách u vody a přijeli! DÍKY a příští třeba zas..

15:00- 20:00 Trénink
20:30- Prezence a informační schůzka v Turnajovém centru, rozdání balíčků (účast povinná nebo omluva předem)
23:00- Zveřejnění rozdělení hráčů do prvního kola (TC a web Discgolf Lískovec)