HDGT 2016 aneb jak to vypadá ve Vinařích

hdgt 2016 logo

Výsledky na discgolf.cz prozatím nejsou jak by měli být a tak Vám přinášíme tabulky jednotlivých katergorií, jak to teda doopravdy vypadá. V každé kategorii je ještě o co hrát. Do finále HDGT v Hostačově zbývá něco málo přes měsíc a v naší vinařské části nám zbývá odehrát poslední turnaj v Moravském Krumlově. Turnaj se bude hrát na 2×18 jamek a již je registrovaný jako PDGA C. Ale zpátky k těm průběžným výsledkům.

V kategorii Open to vypadá následovně. Dva hráči na děleném prvním místě mají k postupu nejblíže. Na čtvrtém místě Kuba Kudrna pokud doma úplně nepropadne tak se také může těšit z postupu. Šanci zamíchat s pořadím mají ještě Michael Rádl a Dominik Vavřínek. hdgt-open

V kategorii women má nejblíže k postupu(má ho skoro jistý) Ivana Sobotková. Která ze slečen ovšem obsadí druhé postupové místo je velká neznámá. Postoupit můžou IVeta Schořová, Veronika Fabíková, Elička Rusňáková, Kamila Burdová, Terezka Mostovská.hdgt-women

V nejméně naplňované kategorii Junior si postup nejspíš pohlídá Miroslav Budík. Doplní jej může kdokoli ze zbylých juniorů.

hdgt-junior

Kategorie Master taktéž nabízí zajímavou hádanku. Ruda Konečný je jistým postupujícím. Ovšem velmi dobře v Brně hrající Milan Tělupil nebo krumlovská kategorií už legenda Pepa Vejvalka můžou prozatím druhého Iva Vojtíka přeskočit a dokonce i Marek Šrom má teoretickou šanci.
hdgt-master

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Marcio. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář