Made In Chřiby 2020

Olá !

Ti z Vás, kteří patří mezi zvídavější jedince si jistě stačili všimnout, že během včerejšího a dnešního dne se začali objevovat různé informace o letošním turnaji napříč internetem. Dělo se tak jak na stránkách idiscgolf.cz, tak zde stránkách discgolfového klubu Lískovec (hlavně v záložkách mapa hřiště a ubytování stravování) a dokonce na youtube kanále Fénixů!

 

Letošní ročník se opět odehraje o prvním zářijovém víkendu. Turnaj je třetí zastávkou 1.DGL v letošním roce. Po turnajích v Moravském Krumlově a Jindřichově Hradci, čeká ty nejlepší hráče další těžká zkouška ve velmi nabitém programu posledních a také následujících discgolfových týdnů.

Pro letošní ročník si pravděpodobně největší spolupráce discgolfových klubů připravila hřiště, které vychází z ročníků předcházejících. Několika změn se ovšem i tak dočkalo. Některé místa na loukách a přilehlých zákoutích nebylo možné již dále využívat pro účely turnaje a tak tu máme třeba zbrusu novou jamku č. 2. Plány na podobnou jamku byly už i předcházejících ročníků, ale na tu spoustu dřiny prostě v malém organizačním týmu nebylo dostatek sil. Ještěže máme Fénix a jejich tým, který minulou soboto odvedl opravdu velký kus práce. Kompletní mapu hřiště i se všemi teesigny v „novém“ grafickém hávu naleznete zde. Délkou hřiště nám dokonce oproti minulým ročníkům mírné narostlo (2325m ⇒ 2424m ⇒ 2690m), poměrově stejně jako se nám zlepšují/prodlužují hráči.

První registrační fáze nám pro hráče s právem přednostní registrace začíná již zítra 13.8. ve 20:00.

Jak už jsem se někde výše zmínil, tak na letošním ročníku se více či méně podílí celkem 5 klubů! Všem je třeba sklonit poklonu, že mají ten elán se do příprav turnaje, na který to nemají jen pár kilometrů společně pustili. A pokud někdo ještě nezná ten hlavní důvod proč vlastně k obnovení turnaje došlo, tak si to můžete přečíst na mém facebooku.(je to až na konci)

A na co se teda hlavně můžete těšit? Když to vezmeme popořádku, tak domácí buchty na mítinku, jídlo od Honzy Nadberežného(na to se přece nejde netěšit), hráčský balíček obsahující barevnou nálepku s logem turnaje, fotoluminiscenční (říkejme jim GLOW) nálepky se siluetou koše, ručník s logem turnaje, 2D gumovou klíčenku s logem turnaje, minimálně 40% vybraného startovného v payoutech, poukázku na 250Kč na nákup v eshopu prodiscgolf.cz a nějaké ty sladkosti a ovoce pro příjemnější hru! No a hlavně jsme objednali teplou vodu v rybnících!

Kromě celého organizačnímu týmu musíme také poděkovat firmám Grunt Galatík za propůjčení, posečení a vůbec možnost uspořádání turnaje v areálu. Firmě G3 za nemalou finanční, organizační a materiálovou pomoc. Samozřejmě také specializovanému eshopu prodsicgolf.cz s discgolfovým vybavením (během celého víkendu budou mít stánek na místě) a také DiscgolfPark Česká Republika za zapůjčení vybavení pro turnaj.

Za celý organizační tým

Marek Budík

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Marcio. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář